Oleo E Ticaret Bilişim ve Tarım Sanayi LTD. ŞTİ. kullanıcıların www.oleolog.com sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

Oleo E Ticaret Bilişim ve Tarım Sanayi LTD. ŞTİ., işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Oleo E Ticaret Bilişim ve Tarım Sanayi LTD. ŞTİ., kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla 3.kişiler ile paylaşabilecektir.

Oleo E Ticaret Bilişim ve Tarım Sanayi LTD. ŞTİ., kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Oleo E Ticaret Bilişim ve Tarım Sanayi LTD. ŞTİ.‘nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.oleolog.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumundaOleo E Ticaret Bilişim ve Tarım Sanayi LTD. ŞTİ.‘ nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Oleo E Ticaret Bilişim ve Tarım Sanayi LTD. ŞTİ., kullanıcılara ve kullanıcıların www.oleolog sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (çerez/cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Menü
Close

Sepetim

Merhaba!

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Hesabınız var mı?

Kategoriler